Msze Święte w parafii :
w dni powszedniegodz. 7:20
we środę i czwartek o 18:00
w niedziele: g. 8:30, 10:00 i 12:00
Kancelaria czynna tylko w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.
ul. Garwolińska 7a, 08-412 BOROWIE
e-mail: par.borowie@gmail.com
Proboszcz: ks. Marek Kukiel
Wikariusz: ks. Kamil Stańczuk: 574 647 363

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj491
mod_vvisit_counterWczoraj823
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3712
mod_vvisit_counterW minionym tygodniu2851
mod_vvisit_counterW tym miesiącu11750
mod_vvisit_counterW minionym miesiącu14099
mod_vvisit_counterOd 1 IX 2011r.1004836

Online: (20 minut temu:) 12
Twoje IP: 54.80.96.153
,
Dzisiaj: Wrz 22, 2018

LogowanieOgłoszenia 2018-01-07 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Proboszcz   
sobota, 06 stycznia 2018 20:35

Share

Ogłoszenia 2018-01-07

I niedziela 2018 roku – Niedziela Chrztu Pańskiego

I.W ubiegłą niedzielę i w tygodniu:

1.                  W poniedziałek powitaliśmy Nowy Rok. Daj Boże, żeby był to czas dobry dla każdego z naszej wspólnoty parafialnej. Życzę wszystkim parafianom, żebyśmy stawali się uczniami rozwijającymi się w przestrzeni naszej wiary i zaufania do Jezusa.

2.                  W piątek odwiedziłem chorych. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie. Moi drodzy, w związku ze spowiedzią I – piątkową chciałbym zwrócić uwagę, że kumulacja spowiedzi zachodzi przed Mszą św. o godz. 16:00. Bardzo proszę by osoby wybierające tą godz. przychodziły do kościoła znacznie wcześniej lub wybierały inny czas spowiedzi. Przypominam, że zachowujemy zasadę, że bez względu na ilość oczekujących spowiedź kończymy 5 min. przed rozpoczęciem Mszy św. Jeżeli jest taka potrzeba po zakończeniu Mszy dalej służymy w sakramencie pokuty.

3.                  W ubiegłym tygodniu dalej trwała wizyta duszpasterska. Bóg zapłać za życzliwe przyjęcie. Program kolędy na najbliższy tydzień podany jest w informatorze. Bardzo proszę o zwrócenie uwagi na godz. rozpoczęcia kolędy i na podjechanie samochodem na 10-15 min. przed początkiem kolędy.

4.                  Jeszcze uwaga o kolędzie ministranckiej. Dotarły do mnie głosy o nieodpowiednim zachowaniu kolędników. Zwracam uwagę, że ministranci zawsze chodzili w przygotowanych strojach, mieli dobrze przygotowane teksty i śpiewy, i zawsze byli pod opieką dorosłych. Jest bardzo prawdopodobne, że „nieodpowiednie zachowanie” kolędników dotyczyło jakiejś innej grupy nie mającej nic wspólnego z naszymi ministrantami.

II.Dzisiaj.

Po Mszy św. o godz. 10:00 - Jasełka w wykonaniu dzieci z naszej szkoły.

III.W tygodniu

1.                  W poniedziałek – spotkanie Klubu Ojca. Panowie z Klubu zapraszają wszystkich panów. O godz. 19:30

IV.W przyszłą niedzielę

1.                  Opłatek Kółek Różańcowych. Msza św. za Kółka Różańcowe o godz. 10:00, później przejście do szkoły i tam dalsza część spotkania. Na opłatek zaproszeni są wszyscy członkowie KR, także młodzieżowego i dziecięcego (dzieci z rodzicami) a także sympatycy.

2.                  Jeżeli któreś z dzieci lub młodzieży zapomniało, to przypominam, że w piątek zaczynają się ferie zimowe.

Share

 

Informacje na dziś

Podlasie24.pl


Polecamy strony www

Tygodnik Regionalny Diecezja Siedlecka Muzeum Diecezjalne Regionalny Portal Informacyjny Tygodnik Regionalny Jerycho Młodych Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Siedleckiej Hosanna Festival Golgota Młodych Nie wstydzę się Jezusa! Katolicka Agencja Informacyjna GminaBorowie Katedra Siedlecka Radio Maryja Telewizja TRWAM Katolickie Radio Podlasie

Katolickie Radio Podlasie

You must have Flash Player installed in order to see this player.