Msze Święte w parafii :
w dni powszedniegodz. 7:20
we środę i czwartek o 18:00
w niedziele: g. 8:30, 10:00 i 12:00
Kancelaria czynna tylko w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.
ul. Garwolińska 7a, 08-412 BOROWIE
e-mail: par.borowie@gmail.com
Proboszcz: ks. Marek Kukiel
Wikariusz: ks. Kamil Stańczuk: 574 647 363

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj536
mod_vvisit_counterWczoraj823
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3757
mod_vvisit_counterW minionym tygodniu2851
mod_vvisit_counterW tym miesiącu11795
mod_vvisit_counterW minionym miesiącu14099
mod_vvisit_counterOd 1 IX 2011r.1004881

Online: (20 minut temu:) 11
Twoje IP: 54.80.96.153
,
Dzisiaj: Wrz 22, 2018

LogowanieOgłoszenia 2017-12-17 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Proboszcz   
niedziela, 17 grudnia 2017 06:45

Share

Ogłoszenia 2017-12-17

I.W ubiegłym tygodniu

1.    Bóg zapłać za ofiary złożone na pomoc Katolikom na Wschodzie Zebraliśmy 1531 zł. Grosz został przekazany na właściwe konto.

2.    Za nami kolejne roraty – We wtorek i sobotę ostatnie roraty. Żeby nam adwent nie przeszedł przed nosem bez rorat. Po roratach w sobotę podsumowanie udziału dzieci w tym nabożeństwie. Prosimy o przyniesienie ze sobą wyklejonych choinek.

3.    Bóg zapłać za ofiarowane choinki. Tomasza Barana i Filipa Sitka z Chromina oraz Joanny Miszta z Starej Brzuzy. Bóg zapłać p. Tadeuszowi Kalinowskiemu za pomoc przy postawieniu choinek przed kościołem. Całą akcją choinkową kierował p. Ksawery – Bóg zapłać. Dziękuję ojcom dzieci które przygotowują się do I komunii. Wczoraj silna ekipa bardzo sprawnie udekorowała kościół. Skład ekipy dorosłej wywieszony jest na tablicy ogłoszeń.

4.    Dziękuję także ekipie młodzieżowej.

5.    Kończymy przygotowania we środę.

6.    Uszczelnialiśmy okna.

II.Dzisiaj

1.    Po Mszy św. o godz. 10:00 zmianka dziecięcego Kółka Różańcowego.

2.    Dzisiaj – jeszcze wieczorem Adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Wspólnotę Przyjaciół Oblubieńca. Także możliwość spowiedzi.

3.    Sianko

III.Przyszły tydzień

1.    Jutro, w poniedziałek, o godz. 20:20 jak zwykle 18 dnia miesiąca różaniec przez przyczynę bł. Karoliny transmitowany przez Katolickie Radio Podlasie. Zapraszamy do włączenia się do Różańca poprzez osobiste uczestnictwo w kościele, ale także poprzez przygotowanie intencji. Polećmy w sposób szczególny dzieci przygotowujące się do I komunii. Pod chórem są wyłożone kartki specjalnie przygotowane do wypisywania intencji na różaniec przez wstawiennictwo bł. Karoliny.

2.    Najbliższy tydzień to bezpośrednie przygotowanie do Bożego Narodzenia. Jeżeli ktoś chciałby skorzystać z sakramentu pokuty zapraszamy codziennie 30 min. przed Mszą św., natomiast w piątek i sobotę dodatkowo spowiedź będzie w godz. 19:30 - 20:30 a w Wigilię, czyli w niedzielę przed pasterką w godz. 22:30 - 23:30.

3.    W środę zbiórka ministrantów tak jak w informatorze.

4.    W piątek spotkanie KSM

5.    W niedzielę zaczynamy świętowanie Bożego Narodzenia od wieczerzy wigilijnej. Nie ma obowiązku zachowania postu, ale zachęcam, żeby w ten sposób przygotować się do wieczerzy wigilijnej.

6.    Wypadałoby, żeby o porządek wieczerzy wigilijnej zatroszczyli się mężowie i ojcowie jako głowa rodziny. Kobiety niech troszczą się o stół, a mężczyźni o modlitwę, Pismo św. opłatek, kolędy i życzenia.

IV.Przyszła niedziela

1.    Pasterka jak zwykle o 24:00. W dzień Bożego Narodzenia nie ma Mszy św. o godz. 8:30.

2.    Zaś w II dzień świąt, św. Szczepana – jak w niedzielę – 8:30, 10:00 i 12:00. W II dzień świąt taca na CARITAS.

3.    Zaraz po świętach chcę rozpocząć wizytę duszpasterską. Przypominam, że jest to plan i może się zmienić. Ostateczny program podawany będzie zawsze w niedzielę i drukowany w informatorze.

V.Inne sprawy

Za dwa tygodnie, w niedziele 31 grudnia po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie zelatorów lub przedstawicieli Kółek Różańcowych.


Share

 

Informacje na dziś

Podlasie24.pl


Polecamy strony www

Tygodnik Regionalny Diecezja Siedlecka Muzeum Diecezjalne Regionalny Portal Informacyjny Tygodnik Regionalny Jerycho Młodych Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Siedleckiej Hosanna Festival Golgota Młodych Nie wstydzę się Jezusa! Katolicka Agencja Informacyjna GminaBorowie Katedra Siedlecka Radio Maryja Telewizja TRWAM Katolickie Radio Podlasie

Katolickie Radio Podlasie

You must have Flash Player installed in order to see this player.