Msze Święte w parafii :
w dni powszedniegodz. 7:20
we środę i czwartek o 18:00
w niedziele: g. 8:30, 10:00 i 12:00
Kancelaria czynna tylko w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św.
ul. Garwolińska 7a, 08-412 BOROWIE
e-mail: par.borowie@gmail.com
Proboszcz: ks. Marek Kukiel
Wikariusz: ks. Kamil Stańczuk: 574 647 363

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj524
mod_vvisit_counterWczoraj823
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3745
mod_vvisit_counterW minionym tygodniu2851
mod_vvisit_counterW tym miesiącu11783
mod_vvisit_counterW minionym miesiącu14099
mod_vvisit_counterOd 1 IX 2011r.1004869

Online: (20 minut temu:) 15
Twoje IP: 54.80.96.153
,
Dzisiaj: Wrz 22, 2018

LogowanieOgłoszenia 2017-11-26 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Proboszcz   
sobota, 25 listopada 2017 17:59

Share

Ogłoszenia 2017-11-26

I.Za nami

1. W ubiegłą niedzielę

a) Dzięki wsparciu pana Wójta odbyły się w naszej parafii kolejne warsztaty dla Ojców. W zajęciach wzięło udział 20 panów. Jestem pewien, ze był to czas bardzo pożytecznie wykorzystany.

b) Wieczorem w niedzielę młodzież z KSM i ks. Kamil przygotowali adorację o bł. Karolinie. Bóg zapłać.

2. W tygodniu

Wykonaliśmy podświetlenie okien od zachodniej strony kościoła. Dziękuję panu Arkadiuszowi Barankowi i Tadeuszowi Barankowi za zaangażowanie i wykonane prace.

II.Dzisiaj

1) Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla – dziękuję za dekorację krzyża.

2) Dzisiaj wieczorem Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19:00 do 21:00. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

III.W tygodniu

1. Pan organista będzie roznosił opłatki. Harmonogram w informatorze.

2. GOK zaprasza na uroczyste zamknięcie wystawy o Błogosławionym ks. Jerzym Popiełuszce w czwartek 30 listopada o godz. 11 do zabytkowego kościółka. Wystawę zamknie ks. Czesław Banaszkiewicz

3. Piątek to I piątek miesiąca. Msze św. o godz. 7:20, 16:00 i o 18:00. Od godz. 9:30 chcę odwiedzić chorych. Będą to odwiedziny świąteczne. W tym roku jest najkrótszy adwent z możliwych, dlatego trzeba dobrze planować czas.

4. I sobota miesiąca. Od godz. 15:15 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty. O 16:00 różaniec z medytacją, a o 17:00 Msza św.

IV.W przyszłą niedzielę

1. Rozpoczynamy adwent. Jest on dla Ciebie szansą na głębsze przygotowanie do Bożego Narodzenia. W naszej parafii znajdziesz na to szansę poprzez:

a. tradycyjne roraty. Będą one odprawiane w każdy wtorek i sobotę adwentu o godz. 6:30. Weź ze sobą świecę lub lampę adwentową.

b. W każdą niedzielę adwentu zapraszamy Cię na wieczornąadorację Najświętszego Sakramentu. W każdą niedzielę będzie ona miała inny charakter chociaż zawsze będzie przeżywana w skupieniu i kończyć się będzie indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.

c. W każdy czwartek adwentu zapraszamy Cię na Krąg Biblijny czyli wspólnotowe wchodzenie w ducha biblii. Będzie ono składało się z dwóch części: pierwsza – krótki wykład na temat, dlaczego i jak czytać Słowo Boże przygotowany przez naszych gości, druga – refleksja nad słowem Bożym z najbliższej niedzieli.

d. Najważniejsze wydarzenie adwentu to rekolekcje. Będzie je prowadził ks. Waldemar Pawelec – proboszcz parafii Matki Bożej Fatimskiej w Dowbyszu, na Ukrainie. W 2014 ks. Waldemar uczestniczył w Kijowskim majdanie i osobiście był świadkiem i uczestnikiem tego wydarzenia. Jest także jednym z bohaterów filmu „Teraz i w godzinę śmierci”opowiadającego o cudach różańcowych na całym świecie. Uzgodniłem z ks. Waldemarem, że film ten będzie częścią naszych rekolekcji, dlatego zapraszam na jego premierę w naszej parafii w najbliższą niedzielę po Mszy św. o godz. 10:00. Film będziemy wyświetlali w starym kościółku. Jest także możliwość wyświetlenia filmu na poszczególnych wioskach, w waszych świetlicach wiejskich zaraz po najbliższej niedzieli. Tutaj inicjatywę i organizację pozostawiam radnym i mieszkańcom.

2. Przyszła niedziela jest I niedzielą miesiąca. Suma za zmarłych polecanych w wypominkach.

V.Inne

1) Dzierżawa ziemi przy kościele

2) Pielgrzymka do Rzymu – w maju 2018 z Garwolina. Informacje na stoliku pod chórem.

Share

Poprawiony: sobota, 25 listopada 2017 18:07
 

Informacje na dziś

Podlasie24.pl


Polecamy strony www

Tygodnik Regionalny Diecezja Siedlecka Muzeum Diecezjalne Regionalny Portal Informacyjny Tygodnik Regionalny Jerycho Młodych Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Siedleckiej Hosanna Festival Golgota Młodych Nie wstydzę się Jezusa! Katolicka Agencja Informacyjna GminaBorowie Katedra Siedlecka Radio Maryja Telewizja TRWAM Katolickie Radio Podlasie

Katolickie Radio Podlasie

You must have Flash Player installed in order to see this player.